Rezervační podmínky

Rezervace miminka

Pokud máte zájem si u nás rezervovat miminko, které Vás zaujalo, můžete nás kontaktovat přes email. Upozorňuji, že nesedím neustále u počítače, takže se může stát, že Vám neodpovím obratem. 

Do emailu, který mi zašlete mi prosím napiště tyto informace:

- o jaké miminko máte zájem (v případě, že si nepíšete o již narozené volné miminko, ale jedná se o předběžnou rezervaci, tak zda chcete holčičku či kluka,    barvu, srst apod.)

- zda potkánka chcete do chovu či na mazlíka (V případě, že na chov, bude nutná domluva, jelikož do chovu budeme miminka dávat pouze omezeně. V případě, že potkánek bude odebírán jako mazlík, bude toto zaznamenáno i v PP a chov na těchto potkáncích nebude povolen)

- zda bude potkánek sám nebo zda na něj budou čekat kamarádi ( upřednostňuji, aby potkánek nebyl sám)

- Vaše zkušenosti s chovem potkánků

Rezervaci potkánka Vám potvrdím emailem. 

Rezervace je pouze předběžná, jelikož si majitele pro naše potkánky pečlivě vybíráme a v případě, že majitel nebude komunikovat nebo se vyskytnou jakékoliv problémy, bude rezervace z naší strany zrušena. 

 

Předání potkánka

Převzetí potkánka je možné pouze osobně. Prioritně v Karlových Varech a Praze, ale nezoufejte, pokud jste z jiných měst, vše se dá domluvit;o)

V případě, že Vám ještě není 15 let, je nutné, aby u předání byl jeden z rodičů. 

Sebou by jste měli mít přepravku pro potkánka, která by měla být upravena s ohledem na roční období. Samozřejmostí je nějaká dobrota pro potkánka (nejlepší je nějaké ovoce či zelenina).

 

Co si od nás odnesete a co získáte?

V prvé řadě zdravé, socializované miminko s PP nebo VP.

V případě jakýchkoliv problémů či Vašich dotazů nás můžete kontaktovat přes email či telefon. 

 

Co požadujeme na oplátku?

Alespoň 1x za 6 měsíců nám poslat info o tom, jak se potkánkovi daří (budem rádi, pokud nám zašlete i fotku).

V případě jakýchkoliv zdravotních problémů či úmrtí potkánka nás informovat. 

Pokud se stane, že by jste byli nuceni potkánka dát pryč, tak aby jste nás kontaktovali a my Vám situaci pomůžeme vyřešit nebo si potkánka vezmeme zpátky. 

V případě, že jste si od nás vzali potkánka jako mazlíka, tak aby jste respektovali, že je opravdu pouze mazlík a není určený k chovu.